Ostatní

Už dnes Microsoft představí revoluční novinku

Microsoft dnes chystá konferenci v Hollywoodu, na níž by měl představit revoluční novinku. Říká se, že by se mělo jednat o tablet z vlastní dílny, podle nejnovějších informací to ale bude něco jiného.

Několik stránek informovalo o tom, že Microsoft oznámí uvedení nového tabletu poháněného Windows 8, který připravuje spolu s partnerskou společností Barnes & Nobble. Nebyl by to první pokus o tablet se značkou Microsoft. O podobný produkt s názvem Courier se firma pokoušela v letech 2008-2010, mělo se jednat o displej s dvěma dotykovými displeji s operačním systémem Windows 7, no pro neshody mezi představenstvem firmy a nepřipravenosti Windows 7 pro tablety byl tento projekt zrušen přibližně v době uvedení prvního iPadu.

Spekulace ohledně představení nového tabletu podpořilo i tiché a neočekávané oznámení konference, o níž se pozvaní hosté dozvěděli jen minulé úterý, a nespecifikovaný program této události.

Podle nejnovějších informací z webu DowJones se ale firma Barnes & Nobble na konferenci nezúčastní, stejnou zprávu potvrdil i CNET. V tom případě se tedy tabletu od Microsoftu nedočkáme. V posledních dnech se však stále více šeptá o tabletě od partnerské společnosti Nokia, který by měl být designově podobný smartphonu Nokia Lumi. Dokud se tedy konference nezačne, zbývá nám jen přemýšlet nad novinkou, kterou Microsoft představí.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkontrolovat také
Zavřít
Tlačítko zpět nahoru