Internet

Facebook připravuje změnu vzhledu časové osy Timeline

Logo FacebookFacebook po pár měsících opět inovuje svůj design – po změně rozložení panelu zpráv se úpravy dočká časová os (Timeline).

Facebook dnes různým médiím rozeslal pozvánku s textem Come see a new look for News Feed Přijeďte se podívat na nový vzhled časové osi. I když zatím není jasné, jakých konkrétních změn se na čtvrteční tiskové konferenci dočkáme, některým uživatelům na Novém Zélandu se však podařilo získat screenshoty možné podoby nové Timeline.

Screenshot z TheNextWeb.com ukazuje kompaktní podobu současného panelu se jménem, počtem přátel a fotek, jejichž plný náhled se zobrazí až po kliknutí na příslušnou položku. Samotná časová os zůstala rozdělena do dvou částípravé dvě třetiny zabírá aktivita uživatele a v levé části se nacházejí informace jako datum narození, navštěvované školy, místo bydliště a vztah.

FBprofile-730x472
Další ze screenshotů představuje novou funkci spojenou s příspěvky, v nichž jsou připojeny odkazy na webstránky. Pokud má libovolný web založenou fanstránku na Facebooku, pod každým příspěvkem odkazujícím na stránku se objeví možnost lajkovat fanstránku uvedeného webu.

IMG_28022013_212615
Líbí se Vám chystané změny? Podělte se o svůj názor v komentářích.

Facebook připravuje změnu vzhledu časové osy Timeline

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru