Potraviny

Zázrak jménem voda

zazrak jmenem vodaVoda je prvek. Se kterým jsme dobře obeznámeni, protože se nachází skoro na každém místě na Zemi a je též součástí nás samotných. Podle některých výzkumníků jsou naše těla a celá planeta Zem tvořené zhruba ze 70 procent vodou. Ačkoli jsme s vodou dobře obeznámení, většina z nás nemá ani potuchy o tom, co ve skutečnosti voda je…

Ve škole nás učí, že voda je tvořená ze dvou atomů vodíku a jednoho atomu kyslíku (H2O). Také nás učí, že voda má velice jedinečnou charakteristiku, které jí umožňuje přeměňovat se do třech různých stavů hmoty, kterými jsou: kapalný, pevný a plynný. Tyto definice vody jsou přesné, ale chybí jim velice podstatné informace o některých z nejdůležitějších úloh vody.

Protože naše moderní společnost nás vede k tomu, abychom jsme viděli vodu jako mrtvý prvek, většina z nás si neuvědomuje její skutečný potenciál.

Voda není jen prvkem, ale je vědomá, živá a inteligentní. Voda se jen zdá být mrtvou v naší verzi reality, protože pole reality Země je tak zdeformované, že brání vodě, aby dosáhla svou skutečnou formu.

Jako je zmíněné v NaturalSociety: Voda je univerzálním rozpouštědlem čistícím každou část těla včetně buněk. Na nejvyšší úrovni je voda přenášečem energie, myšlenek a frekvencí. Víc jak 40 let říkám: „Voda je tak inteligentní; vytvořila lidi, aby se pohybovala.“ Podívejme se proč…

Podle Ph.D. Masara Emota, výzkumníka z oboru vody a autora „Zpráv z vody“, svazky I-III, voda obsahuje vědomí, které je možné ovlivňovat prostřednictvím modlitby, hudby, forem světelných vln, psaných slov, myšlenek a dalšími. Nejsou to jen plyny v tekuté formě.

Voda, vědomí a úmysl – Dr. Masaru Emoto

Skutečná forma vody a její léčivý potenciál

Skutečnou formu vody tvoří atomová hydrolyzovaná endoplazma (O2H2N3), která je organickou žijící vodou.

Podle učení MCEO je voda první složenou atomovou látkou, ze které se objevuje dalších 144 menších prvků. Kromě toho, že je vědomá, živá a inteligentní, voda má též úžasný léčivý potencionál.

Abychom získali pravý léčivý potenciál vody, je potřebné změnit současnou „mrtvou vodu“ (H2O) na atomovou hydrolyzovanou endoplazmovou živou vodu.

Bohužel, v současnosti nemáme prostředky na přeměnu mrtvé vody na organicky živou vodu, kvůli strašným deformacím v energetických polích naší planety a našich těl. Dokonce ačkoli v současnosti nedokážeme vytvořit organickou živou vodu, stále můžeme do určitého bodu využívat mrtvou vodu na léčení.

Voda má neuvěřitelný léčivý potenciál, protože dokáže komunikovat se všemi látkami a je nejsilnějším projevem ze všech sloučenin. Kvůli tomu je podstatným prvkem života. Svými speciálními vlastnostmi nám voda může pomoc léčit se tím, že se chová jako katalyzátor při léčivem procesu.

Když je voda nabitá určitými energetickými frekvencemi, může pomoc zvyšovat naší frekvenci energie, když jí pijeme.

Teoreticky, tak dokážeme udržet frekvenci našeho těla na 62 MHz, neměli bychom si dělat starosti, že onemocníme. To proto, že škodlivé mikroorganizmy špatně prosperují v těle s energií, které vibruje na 62 MHz.

Voda je skvělá pro nárůst frekvence buněk, protože aby buňky fungovali správně, závisí na vodě. Když je v buňkách nedostatek vody, jejich frekvence může klesnout na bod, kdy mohou zahynout.

Kromě zvýšení jejich frekvence napomáhá voda také ke komunikaci buněk mezi sebou.

Toxický odpad v pitné vodě

Voda má úžasné léčivé funkce, ale kvůli nedostatku přístupu k čisté vodě se stává rizikem pro zdraví.

Když žijete na západě, velká část pitné vody je kontaminována látkami jako jsou:

–          Pesticidy

–          Herbicidy

–          Olovo

–          Farmaceutická léčiva

–          Průmyslové rozpouštědla

A jiné toxické látky…

Mnohé východní země začínají mít také problémy.

Jedním z nejhorších toxických odpadů je chemikálie se jménem: Kyselina Fluorosilikátová, které je odpadním produktem při výrobě fosfátových hnojiv. Normálně se přidává fluorid pro její zakrytí, aby se mohla přidávat do pitné vody.

Fluorid používaný pro zpracování pitné vody je toxickým odpadem vyráběným z mnohých rizikových chemikálií.

USA je jednou z top zemí, které používají toxickou formu fluoridu pro zpracování své pitné vody.

Kvůli tomu by bylo moudré, nainstalovat si čistící systém vody, který by mohl odstranit velkou část fluoridu. Doporučuji nainstalování čistícího systému vody, který využívá rezervní osmózu a nebo filtrační technologii aktivovaného kysličníku hlinitého (AAL)

Zde je úryvek z FluorideAlert:

„Když dostaneme fluorid, je na něm lebka,“ říká Regina Miskewitz o nádobách s chemikálií v laboratořích Church & Dwight Co. Inc v Princetonu, N.J., výrobcem produktu Arm & Hammer, kde je ředitelkou výzkumu a vývoje ústní a osobní starostlivosti.

„Pokud by dítě mělo užít lžíci tohoto fluoridu, nemyslím, že by ho dokázalo spolknout,“ říká se, „ale pokud by ho přece spolklo, je to jed a mohlo by zemřít. Pokud by dítě snědlo celou tubu zubní pasty, mělo by být ihned odvezeno na pohotovost, kde by mu vypláchli žaludek, nebo by dostalo nějaký druh protijedu. “

Toxický fluorid ve fluoridové zubní pastě je důvodem, proč má toto upozornění:

„Udržujte mimo dosah mladších 6 let.“

„Když náhodou spolknete větší množství jak na čištění zubů, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc anebo kontaktujte Centrum kontroly jedů.

Z toho důvodu je známé, že děti, které spolkli celou velkou lžíci fluoridové zubní pasty zemřeli.

Fluorid nacházející se v zubní pastě a používaný pro zpracování pitné vody je extrémně rizikovým odpadem; proto byste se měli vyhýbat jeho konzumaci, abyste zabránili poklesu frekvence vaší energie.

U vody je důležité, jak se v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.

Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas  se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.

gesto3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj

Tagy

Související články

4 komentářů

        1. Dobrý den Marto, jedná se o gesto, které je na konci článku. Schválně si vyzkoušejte se napít vody z kohoutku a spinované vody na jih. Já osobně jsem to zkusil a každý kdo ochutnal rozdíl cítil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button
Zavřít
Zavřít