Ze zahraničí

Podvod jménem Obama (1. část)

obama20_sq-6f9b96594e0aed00c1be3884cd0f8266508ee364-s6-c30

Jedná se o sérii 10 článků o Obamovi a jeho nasazení do vlády tajnou světovou vládou. Jde o přepis titulků ze stejnojmenného dokumentu.

Oproti fámám, co jste slyšeli, že jsem se narodil v jesličkách. Ve skutečnosti jsem se narodil na Kryptonu a byl jsem sem vyslán, abych zachránil planetu Zemi. Nemůžeme dále spoléhat jen na naši armádu, abychom dosáhli cílů národní bezpečnosti, které jsme si vytyčili. Každý mezi 18-25 lety bude někde sloužit 3 měsíce základního výcviku. Musíme mít lidové milice národní bezpečnosti,

které budou stejně mocné, stejně silné. Ano my můžeme! Ano my můžeme! Obamův plán zdravotnictví zahrne všechny základní zdravotnické služby. Ano my můžeme! Obama to je strašná mystifikace. On pracuje pro Wall Street. Je to agent finančníků. Kde jste přišli na číslo 700 miliard dolarů?

 

Tady je citát mluvčí ministerstva financí:

„Není to založeno na nějakých určitých zdrojích dat.“

„My jsme jen opravdu chtěli přijít s nějakým opravdu velkým číslem.“

 

Demokratům a republikánům, kteří jsou proti tomuto plánu říkám:

„Pohněte se a přijměte zodpovědnost.“

 

Několika poslancům bylo dokonce řečeno, že v Americe zavládne stanné právo, kdybychom hlasovali „proti“. Ministr Henry Paulson není žádný George Washington. Myslím, že nikdo se neptá pane Kashkari, zda tvrdě pracujete. Naše otázka je: „Pro koho pracujete?“ Obama slibuje, že znovu otevře rozhovory smlouvy Partnerství Bezpečnosti a Prosperity s Mexikem a Kanadou, které zahájil prezident Bush. Ten nový šéf začíná dost vypadat jako ten starý šéf. Robert Gates zůstane v pozici ministra obrany nejméně na rok. Mnoho zdrojů které věděly o tomto setkání, nám a dalším řeklo, že to bylo v domě Hillary Clinton, ale naprosto jasně nebylo. Musíme jim dát podíl na vytvoření nějakého druhu světového řádu, který si myslím všichni chceme, aby vznikl. Vidíme, že vytváříte depresi, abyste mohli zničit ekonomiku a znárodnit ji a nechat ji zkrachovat. Víme, že jste nepřátelé svobody lidí, a jsme tady, abychom čelili vaší tyranii.

 

PODRAZ JMÉNEM OBAMA

 

Pravda vrací úder. Barack je jako manažer Burger Kingu. Všichni prezidenti jsou, včetně Bushe. Je to takhle: když máš studený hranolky a sendvič není dobře udělaný, jdeš zpátky do Burger Kingu, Ameriky, nebo na svou vládu a říkáš, „Můj hamburger je studenej, chci nový hranolky.“

Nějdřív jdeš ke kase – to jsou soudy. A hádáš se na soudech. Soudy, když nemůžeš dosáhnout spravedlnosti na kase, řekneš, „Zavolejte mi manažera.“ „Chci jít k Nevyššímu Soudu.“ „Chci mluvit s prezidentem.“ Přichází manažer. „Ahoj, co pro tebe můžu udělat?“ No a teď ten manažer může změnit rozhodnutí na kase. Ale nikdy neuvidíš majitele toho Burger Kingu. Když máš problém se svým hamburgerem, potřebuješ mluvit s majitelem. Musíš jít až na vrchol – nebo do základů. Musíme jít tam, kde je skutečný architekt té vlády, a to není prezident. To je v celkovém globálním schématu.

Politika dneska v Americe je jako profesionální wrestling. A co tím myslím je, že na kameru se na veřejnosti všichni navzájem nenávidíme. Nakopu té opozici zadek. Nechám ho skučet až do konce a vymlátím z něj duši. Ale v zákulisí jsme kámoši a jdeme se spolu najíst. Jo, jdeme se spolu najíst.

A to všechno je práce. Všichni jedna rodina. Šoubyznys. Je to šoubyznys A to je to, co máte dneska v politice. Demokrati a republikáni nejsou skutečně vzájemně v opozici levice a pravice to nic neznamená. Jediná věc, co se počítá, je „Pracuješ pro Wall Street, nebo se snažíš bránit lidi před finančníky?“ Je docela jasné, že jsou tu gigantické finanční instituce, které tahaly za provázky politiků v téhle zemi po dlouhou dobu. A samotný fakt, že dovolíme, aby dávaly miliony dolarů těmhle chlápkům do fondů a támhletěm chlápkům na kampaně. Mám tím na mysli, jak to že nám není jasné, že to všechno půjde do háje? Amerika v r. 2009 toužila po změně. Posledních 8 let byla katastrofa.

Ty zbraně hromadného ničení musí někde být. Možná tady pod tím? George W.Bush, který tvrdil, že je konzervativec, zvětšil třikrát federální vládu, rozcupoval ústavu, a zničil obraz Spojených států po celém světě. Ani nápad, tady žádný zbraně. Nekonečné války. Přes milion mrtvých Iráčanů. A více než 5 tisíc mrtvých amerických vojáků. Patriot Act. Nepovolené domácí odposlechy a špehování. Konec zákona zakazujícího armádě zasahovat doma. Počátek velezrádné Severoamerické Unie. Prohlubující se recese sklouzávající do úplného ekonomického kolapsu. Tyto faktory a další zneužití moci dostaly Američany do paniky a strachu o jejich budoucnost a budoucnost samotné existence Spojených států.

Elity byly v problémech. Lidi začali vidět za jejich fasádu, skrze jejich nastrčené figury a vládnoucí elitu za trůnem. Poprvé v historii byly obě strany všeobecně nenáviděny. Kongres se dostal na 9% preferencí. Agenda globalistů se zasekla. A pak na scénu vstoupil muž, který slíbil změnu,

změnu ve kterou bychom všichni chtěli věřit. Barrack H. Obama slíbil rychle ukončit válku a přivézt vojáky domů. Sliboval podporovat ústavu a zastavení špehování Američanů ze strany federální vlády.

Kandidát Obama řekl Americkým pracujícím, že je dostane z dohod NAFTA a GATT a už nyní ruší tyto sliby. V tomto filmu dokážeme, že Obama říká jedno a dělá opak a že pracuje pro ty samé elitní zájmy, kterým sloužil Bush. Ty samé zájmy, které plánují finanční kolaps a vytvoření světové diktátorské vlády. Tento film není o levici nebo pravici. Nikomu nestraní. Naše minulé dokumenty patří mezi nejvíce usvědčující obžaloby George W. Bushe a jeho administrativy, které kdy byly natočeny. Pokud má lidstvo nějakou naději provést skutečné změny k lepšímu nevyjde to od tvůrců falešné reality na Madison Avenue kteří obsadili Baracka Obamu do role zachránce světa.

Abychom změnili náš kurs ze směru k tyranii do směru ke svobodě, abychom porazili zkorumpované elity, musíme obejít loutky a postavit se skutečné mocenské struktuře světa. Nyní vidíme vynořovat se nový svět. Svět, kde jsou velice reálné vyhlídky na nový světový řád. Webster Griffin Tarpley je uznávaným geopolitickým analytikem a historikem. Mezi jeho odbornými pracemi jsou neautorizované životopisy George Herbert Walkera Bushe a Baracka Huseina Obamy.

Od dob kdy Bush starší měl svůj projev v OSN 11. září 1990 hovořící o Novém Světovém Řádu, myslím, že jsem byl trochu zmaten, co se to ve světě děje. Nový Světový Řád je vlastně lépe stravitelný název pro anglo-americké světové impérium. Je to planetární nadvláda Londýna, New Yorku, Washingtonu nad zbytkem světa. Je těžké dosáhnout, aby se s tím lidi ztotožnili, nebo si mysleli, že v tom mají nějaké místo pokud to nazýváte anglo-americké světové impérium. Pokud to nazýváte Nový Světový Řád pak si lidi v Indii a podobně, nebo v Evropské Unii mohou myslet, nojo, v tom je i něco pro nás. Ale to není to, co to je. Je to anglo-americký Nový Světový Řád. Je to skutečně ten starý světový pořádek. Je to Britské impérium přetvářející se do Amerického impéria. To co dostanete je impériu USA-Británie. Zájmové skupiny mocných vždy soupeřily mezi sebou o páky moci.

Gerald Celente je jedním ze světově nejuznávanějších prognostiků a je zakladatelem Trends Research Institute. Dobře informovaní lidé ví, že bitvu, kterou tato země vedla od svého založení, je aby centrální bankéři nezískali kontrolu nad touto zemí. A proto byli zvoleni lidé jako Andrew Jackson.

A to je proč si lidé váží lidí jako Thomas Jefferson a další. K ovládnutí došlo a je to korporátní ovládání.

Agenti Bank of England se pokusili zavraždit prezidenta Andrew Jacksona vícekrát – pro jeho odpor

proti tomu, aby v USA byla privátní centrální banka. A to bylo to, před čím varoval Abraham Lincoln.

A to je mimochodem to, pro co věřím, že byl zavražděn.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru