Ze zahraničí

Podvod jménem Obama (8. část)

obama20_sq-6f9b96594e0aed00c1be3884cd0f8266508ee364-s6-c30Jedná se o sérii 10 článků o Obamovi a jeho nasazení do vlády tajnou světovou vládou. Jde o přepis titulků ze stejnojmenného dokumentu.

A stejně jako se zákonem o výkupném, Kongresu bylo dáno méně než hodina

aby si přečetl onen více než 1070-stránkový zákon o stimulaci. Barack Obama, který v kampani sliboval, že se bude čekat 5 dní, než nějaký zákon může být odhlasován – aby si ho Kongres a lidé měli šanci přečíst, řekl, že stimulace byla příliš důležitá, a že musela být schválena předtím než ji může někdo vidět nebo číst – jinak by se krize změnila do katastrofy. Dělat málo, nebo vůbec nic, vyústí do ještě většího deficitu, ještě větší ztráty pracovních míst, ještě většího snížení příjmů a ještě větší ztráty důvěry. Toto jsou deficity, které mohou krizi zvrátit do katastrofy a já to odmítám připustit.

Po svém pátečním schválení na způsob vybírání výpalného, si vzal prezident Barack Obama čtyři dny dovolené a řekl, že není žádný spěch zákon podepsat. Zákon o výdajích byl skutečným zákonem o nepřátelském převzetí, který dále federalizoval Státy a vyplatil bohaté dárce, kteří podporovali obě strany. A jak svět sklouzával hlouběji do deprese, bankéři slavili onen výprodej po vypálení obchodů, který stvořili. Věřím, že fráze: „břemeno úřadu“, je přehnaná. Ano Kelly. Proč já?  Ach ta břemena.

Proč se ten finční kolaps musí odehrávat pod mým dohledem? Je to prostě ubohé, ta sebelítost, nebo ne? A já nevěřím že nově zvolený prezident Obama bude plný sebelítosti. S tím jejich přístupem k neomezenému nekrytému kapitálu nyní mohou koupit sektory světové ekonomiky, které ještě neměli pod kontrolou. Přes sto let pracoval Anglo-Americký establishment aby přivedl světový systém do tohoto bodu uměle vytvořeného globálního bankrotu. V řeči před Trilaterální Komisí v červu 1991, předložil David Rockefeller konečný cíl elit. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů je jistě lepší než národní sebeurčení praktikované v minulých stoletích. Nyní, když bankéři drží svět jako rukojmí, vydali své ultimátum. Jediným řešením pro znovuspuštění globální ekonomiky bude ustanovit planetární vládu ovládanou novou Bankou Světa, bankou jimi ovládanou a vlastněnou. Najednou mnoho prominentních médií ohlásilo toto řešení, jedinou záchranu lidu. Magazín Time, v článku pod titulem: „Nový Světový Řád,“ řekl, že nová superbanka bude mít pod kontrolou světové měny a určovat úrokové míry, a že nová banka, cituji: srazí hlavy špatných států jako jsou Spojené státy. Na setkání centrálních bank a ministrů financí přezdívaném „Bretton Woods II“ byl představen plán světové vlády těmi samými bankéři, kteří zrežírovali ten kolaps. Dříve suverénní státy budou nyní platit své daně přímo tomuto bankovnímu kartelu. Stovky nových daní, jako daň z uhlíku, zdaňujících každý aspekt lidských aktivit, bude jenom začátek. Nyní vše, co elita musí udělat, je prodat to veřejnosti aby akceptovala finální fázi jejich nepřátelského převzetí – a to je práce Obamy přesvědčit veřejnost, aby se nebouřila, a bankéři tak mohli bez překážek pokračovat. Nikdy předtím v historii USA se média nestavěla za prezidenta tak, jako v případě Obamy. Tisk se zbavil všech zábran a nasadil korunu neomylnosti Obamovi jako spasiteli lidu. Elita sází vše co má na Obamovo charisma a doufá, že dokáže světu prodat jejich program tyranie. Ano byly zde rozdíly mezi Amerikou a Evropou. Není pochyb, že zde budou v budoucnu rozdíly. Ale břemeno globálního občanství nás stále spojuje. Změna vedení ve Washingtonu neodstraní toto břemeno. V tomto novém století bude vyžadováno, aby Američané a Evropané dělali více, ne méně. Partnerství a kooperace mezi národy není otázka volby, je to jediná cesta. Musíme jim dát podíl na vytvoření svého druhu

světového řádu, který myslím všichni chceme. Vpravdě Obama nejen pokračuje v politice George W. Bushe, on ji radikálně rozšiřuje. Děkuji prezidentu Bushovi za jeho službu našemu národu. Tento film dokumentuje bolestný fakt, že agenda Baracka Obamy je naprostým opakem toho, co tvrdil, že je. Nyní odhalíme, co je skutečnou agendou Baracka Obamy a těch, co ho ovládají. Číslo jedna. Dostat Spojené státy zcela pod regulační kontrolu soukromé zahraniční superbanky známé jako Banka Světa.

Je vyvíjeno více než sto nových daní pod záminkou snižování emisí skleníkových plynů. Tyto nové daně budou placeny přímo onomu soukromému bankovnímu konsorciu. Na produkční úrovni budou placeny daně za prdění zemědělských zvířat. Na úrovni spotřebitele zde budou daně z uhlíku na všechny formy masa: hovězího, kuřecího, vepřového a rybího. Všechna auta budou opatřena satelitním sledovacím systémem, který bude účtovat daně z ujeté vzdálenosti. A přidaná daň bude uvalena na všechny fosilní paliva včetně motorové nafty a plynu. Všechny výrobky z plastiku budou mít přidanou uhlíkovou daň. Venkovní ohřívače a ohniště mají být zdaněny. Všechna elektřina z uhelných elektráren bude zdaněna. Podle obchodovatelných limitů budou občané nuceni platit daně

na tisíce výrobků – soukromým obchodníkům s limity emisí vlastněnými Al Gorem a dalšími elitáři.

Budou daně na žárovky, vodu, odvoz odpadu, létání, jízdu vlakem, autobusem, lodí, na léky, výrobu oceli, dolování, oblečení, prádelnu, asfalt, a to je jen několik těch nových daní, které budou uvaleny.

Ale abychom skutečně transformovali naši ekonomiku, abychom ochránili naši bezpečnost a zachránili planetu před zpustošením klimatickými změnami, potřebujeme nakonec udělat z čisté, obnovitelné energie něco, na čem se dá vydělávat. Takže žádám tento Kongres, aby mi odeslal legislativu, která uvalí tržně založené limity na uhlíkové znečištění a povede v Americe k produkci více obnovitelné energie. To je, co potřebujeme. Ta věc s tím globálním oteplováním způsobeným člověkem je podvod. Jinými slovy, myšlenka, že se planeta otepluje, a že lidská činnost je za to nějak odpovědná, je pseudovědecký podvod. Je to velká lež. Je to monstrozita. Vzpomeňte si na nacisty, měli rasovou vědu, rasovou hygienu. Říkali, že árijská krev je jiná, než nějaký jiný druh krve. To byla samozřejmě blbost, fantastický kus nesmyslu. Dnes máme něco podobného. Globální oteplování způsobené lidskou činností. A odpověď na to je daň z uhlíku a obchodování s limity emisí, podle přání, Al Gora, prince Charlese, a v podstatě celé té světové bankovní komunity, světové oligarchie.

To co se snaží udělat je, je pokračovat v současném systému kde bankéři ovládají svět, finančníci ovládají svět a my jsme ten zbytek, který dostane drobky ze stolu. Ale pamatujte, pokud se pokusíte uvalit obchodovatelné limity a globální daň z uhlíku na globální oteplování, s myšlenkou, že tak zachráníte polární medvědy, to co uděláte je, že zničíte lidskou společnost. Způsobíte genocidu v masivním měřítku. Počet mrtvých půjde do stovek miliónů a možná k miliardě. jen ona myšlenka globálního oteplování znamená, že nebude žádný rozvoj v Africe, žádný rozvoj pro chudší oblasti jihovýchodní Asie, a vůbec žádné vzpamatování světové ekonomiky nikdy v době našich životů.

Takže je třeba to profláknout a bojovat proti tomu pseudovědeckému podvodu s globálním oteplováním. Ještě jedna věc. Nemusíte být klimatolog, abyste věděl, že tyhle věci jsou podvod.

Jsem historik. Můžu vám říci, že v posledním tisíci let máme velmi teplou periodu která se nazývá Středověká teplá perioda, kdy byly pěstovány všechny druhy vína a subtropických rostlin velice daleko na sever na severní polokouli. To bylo okolo let 1100-1200. A korespondovalo to s dobou maxima slunečních skvrn. Nyní můžeme říci, že jsme v době dalšího maxima, kdy nastane nějaké oteplování, ale jsme velice dobře v limitech té Středověké teplé periody. V šestnáctém století byla v severní Evropě doba ledová. Severní moře bylo zamrzlé. Německé, Dánské a Anglické přístavy byly plné ledu. To souvisí s minimem aktivity slunečních skvrn, Jmenuje se to Spörerovo Minimum a Maunderovo Minimum. Takže to mělo mnohé do činění se sluneční aktivitou. Můžeme vidět, že i jiné planety, nejen Země, se lehce oteplují – jako výsledek zvýšené sluneční aktivity. Ale jsme celkem spíše v minimu. takže to, co oligarchové tvrdí, že je uzavřený vědecký případ tak to je kus pseudovědeckého nesmyslu, a mělo by to být odmítnuto. Číslo dvě. Sociální inženýři si jsou plně vědomi, že ono pobláznění Obamou se rychle obnosí, takže se předhánějí aby zavedli největší utlačovatelskou síť policejního státu v historii lidstva. 20,000 vojáků pravidelné armády zocelených v bojích je nyní nasazováno na ulicích Spojených států. FEMA nyní staví obrovské tábory ve všech regionech země a Kongres navrhl zákony jako National Emergency Centers Act – HR 645, který spojuje lokální vlády a policii pod federální kontrolu. A jak všichni, kdo jsme tyto věci sledovali, víme, že se připravují na nepokoje. S těmito zadržovacími centry, která jsou budována po celé zemi, se státní policií, nacvičující na zvládání nepokojů pro případ ekonomické kalamity a nedostku potravin, oni vědí, co se děje a jsou na to připraveni. Takže bude pro lidi také dobré, když se připraví. Každý, kdo není připraven na to, co se stane, zaslouží co dostane. protože je zde dostatek informací, které na problém ukazují. A měli by udělat všechna preventivní opatření. Pak, Obama nařídil ministerstvu obrany, aby vydal DOD direktivu 1404.10 která zakládá miliónovou civilní armádu pod jeho velením.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru