Konspirační teorieZe zahraničí

Unesený letoun na tajné Americké základně?

sdfjoeqqqJe Phillip Wood spolu s dalšími pasažéry dosud naživu poté, co byl letoun 370 unesen na tajnou  americkou vojenskou základnu nacházející se na odlehlém ostrově v Indickém oceánu?

Podle nezávislého novináře Jima Stona jeden z pasažérů, Američan Phillip Wood, který pracoval pro společnost IBM a byl na palubě zmizelého letounu Malajských aerolinek, ukryl si zřejmě svůj iPhone 5 k řitnímu otvoru poté, co byl Boeing 777 s 239 pasažéry unesen vojáky během letu do Číny.

Stone tvrdí, že metadata fotografie dokazují na „100 procent“, že Phillip Wood tento snímek odeslal spolu s hlasem aktivovanou textovou zprávou ze zeměpisných souřadnic, podle kterých se nachází jen několik kilometrů od americké vojenské základny Diego Garcia na ostrově ležícím jižně od Malediv v Indickém oceánu. Podle Stona byla z Woodova iPhonu zaslána černá fotografie, na níž nebylo nic vidět. Stone se domnívá, že snímek byl pořízen v temné místnosti nebo tak, že Woodovy ruce byly spoutány.

Fotografii doprovázel následující text, jehož autorem by měl být Wood:

„Byl jsem zadržen jako rukojmí neznámými vojáky poté, co bylo letadlo uneseno (s páskou přes oči). Pracuji pro IBM a podařilo se mi během únosu ukrýt telefon do zadku. Jmenuji se Phillip Wood. Myslím, že mě i zdrogovali, nemůžu se soustředit.“

Černá fotografie označená jako „1395192158752.jpg“ obsahuje tato metadata:

1395192158752

Rozměry: 240 x 320
Výrobce: Apple
Model: iPhone 5
Barevný prostor: RGB
Barevný profil: sRGB IEC61966-2.1
Ohnisková vzdálenost: 4.12
Alfa kanál: Žádný
Červené oko: Žádné
F číslo: 2.4
Expoziční program: 2
Expoziční čas: 1/15

Stone rovněž detailně vysvětluje, proč EXIF data snímku (Exchangeable Image Format) slouží jako nezvratný důkaz:

„Exif je neporušený. Exif data jsou uložena v každém snímku z jakéhokoli fotoaparátu a obsahují okolnosti, za kterých byla fotografie pořízena. Lze je zobrazit, když uložíte fotografii na ploše PC, kliknete na ni pravým tlačítkem myši a zvolíte vlastnosti. Pak kliknete na detaily. Zjistíte, že snímek byl pořízen 18. března iPhonem 5, s citlivostí 3200 a clonou 1/15. exif data obsahují i souřadnice, jež náleží základně Diego Garcia. JE TO POPRVÉ, CO NÁM PRÁZDNÁ FOTOGRAFIE PROZRADILA ÚPLNĚ VŠECHNO.

Exif nelze přepsat běžným softwarem, může být jen přidán k údajům, jako jsou„image credits“, u některých pokročilých aplikací. Může být rovněž vymazán, NE VŠAK ZMĚNĚN. Fotografie s neporušenými Exif daty lze použít u soudu. Pokud je Exif hacknutý, musel by to udělat někdo ze CIA nebo opravdu dobrý hacker, o tom ale pochybuji.

Zajímavou okolností je, že muž, kterému se podařilo umístit tyto informace na web Farganne (pod přezdívkou Glitch), obdržel mnoho výhrůžných hlasových zpráv, což je další důkaz potvzující, že to vše je pravda. Jedno je jisté: jakmile se tato věc zveřejní, bude VYPUŠTĚN DŽIN Z LÁHVE. Nevím, jak vjádřit důležitost toho, že GPS souřadnice snímku neladí přesně s tím, co říká Google, a nejsou umístěny nikde na webu, protože to dokazuje, že zdrojem těchto souřadnic není Google nebo Wikipedie, ale že opravdu pochází z daného přístroje a že snímek MUSEL být pořízen na základně Diego Garcia.“

Diego Garcia

Web Intellihub News uvedl, že let 370 přistál v Diego Garcia, tajné americké vojenské základně, pronajaté od EU, během časných ranních hodin dne 8. března 2014.

V článku se například uvádí:

 „… MH370 s největší pravděpodobností přistál v Diego Garcia a je možné, že letoun byl ukryt ve velkém hangáru sloužícím jako „Faradayova klec“, aby pasažéři nemohli komunikovat s okolním světem.“

Pozoruhodně to ladí se zprávou webu The Malaysian Insider, zveřejněnou 18. března pod titulkem „Americká vojenská základna a jihoasijská letiště v simulátoru pilota MH370“. Podle této zprávy měl pilot letu nastavené simulace Diego Garcia ve svém domácím leteckém simulátoru.

Malaysian Insider uvádí:

Z vyšetřování vyplynulo že domácí simulátor zmizelého pilota obsahoval software pro pět cvičných ranvejí, včetně jedné patřící Spojeným státům.

„Software, který jsme prozkoumali, obsahuje mezinárodní letiště Male na Maledivách, tři letiště v Indii a Srí Lance a jedno patřící k americké vojenské základně v Diego Garcia. Všechna mají délku ranveje 1 000 metrů,“ napsal malajský deník.

Policie zabavila letecký simulátor z domu pilota Zaharie Ahmada Shaha, poté jej znovu zapojila na policejní stanici v Bukit Amanu, kde jej experti prozkoumali.

Následující informace byla umístěna jako tip na webové stránky Steva Quayleho:

 Ahoj Steve,

K černé a prázdné fotografii od technika IBM, který byl ve zmizelém malajském letadle. Snímek byl pořízen uvnitř budovy hned u ranvejí v Diego Garcia. Vložil jsem fotku do editačního softwaru, zachytil jsem GPS a měl jsem to. Zkus toto: jdi na itouchmap.com, zvol #6, přejdi do spodního pravého boxu a vlož info:

7 18 58.3 ZEMĚPISNÁ ŠÍŘKA

72 25 35.6 ZEMĚPISNÁ DÉLKA

Klikni na: SHOW POINT

Nebo Google Mapy

Dej zoom in a zjistíš, odkud fotka pochází. Zřejmě rozpoznáš velké letadlo, které stojí poblíž.

Holding-Cell

 

Zdroj: AC24.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru