Z domovaZe zahraničí

Rodu Rothschildů zbývají pouze 3 země které nevlastní

dsjkjroo-300x206V roce 2000 bylo jen sedm zemí bez Centrální banky vlastněné Rothschildy:

  • Afghánistán, Irák, Súdán, Libye, Kuba, Severní Korea, Írán

Není vůbec shodou okolností, že ty země, které jsou uvedeny výše, byly anebo stále jsou předmětem útoku Západních médií, přičemž jedním z hlavních důvodů toho, že na tyto země se útočí, spočívá v první řadě v tom, že zatím nemají žádnou Rothschildy vlastněnou Centrální banku. První věc, kvůli čemu je to zřízení Centrální banky, spočívá v tom, že ty země pak musí přijmout nehorázné půjčky, které je zadluží u Centrální banky a dostanou se pod kontrolu Rothschildů…

 

 

Pokud země tuto půjčku nepřijme, je vůdce příslušné země zavražděn a na jeho místo je dosazen s Rothschildy spřažený vůdce, a kdyby to zavraždění nefungovalo, tak do této země proběhne invaze a Centrální banka se jí zavede násilím, a to všechno ve jménu boje s terorismem.

Rothschildy vlastněné Centrální banky:

Centrální banky jsou ilegálně vytvořené soukromé banky, které vlastní rodina Rothschildů. Tato rodina tu působí zhruba přes 230 let a našla si cestičky jak se slizounsky vetřít do každé země této planety, ohrožovat každého světového vůdce a jeho vládu a kabinet fyzickou nebo ekonomickou smrtí a destrukcí, pak umístit své vlastní lidi do těchto centrálních bank, aby kontrolovali a spravovali peněženku každé země. Co je ještě horší, Rothschildové rovněž kontrolují machinace každé vlády na makro-úrovni, aniž by se starali o každodenní útrapy našich osobních osudů. Pokud to nevybočí moc z řady.

V roce 2003 byly jedinými zeměmi bez Centrální banky vlastněné rodinou Rothschildů:

Súdán, Libye, Kuba, Severní Korea, Írán
Útoky z 11. září byly prací zevnitř, aby se vpadlo do Afghánistánu a Iráku, a zřídily se v těchto zemích Centrální banky.

Jedinými zeměmi, co zůstaly v roce 2011 bez Centrální banky vlastněné rodinou Rothschildů, údajně byly:

Kuba, Severní Korea, Írán
Po rozdmýchaných protestech a bouřích v arabských zemích to Rothschildům nakonec vydláždilo cestu ke zřízení Centrálních bank a k odstranění mnoha jejich vůdců, což jim poskytlo ještě více moci. Centrální banku má každý stát, pravděpodobně pouze Kuba, Severní Korea a Irán je mají v rukou vlády a ne v rukou soukromníků.

Zdroj

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru