Konspirační teorieNemociVesmír

Jak aktivovat sílu šišinky?

tumblr_m6hx445kmd1r18up1o1_500Lidé jsou obdarování jistou částí mozku nazývanou šišinka (epifýza), které se někdy říká třetí oko.

Důvod, proč se jmenuje šišinka, je ten, že se podobá šišce z borovice. Ukrývá v sobě však víc, než jen funkce, které jí oficiální připouští věda.

Tato část mozku je běžně zodpovědná za produkci hormonu melatoninu, zodpovědného za modulaci spánkových cyklů. Jde o derivát hormonu seratonin, který se občas označuje za hormon štěstí.

Proč lidé nevědí o všech funkcích šišinky?

Šišinka se nachází ve středu mozku mezi levou a pravou hemisférou. Důvodem, proč se o všech jejich funkcích mlčí je, aby se lidé nedozvěděli o plném potenciálu a schopnostech svého mozku. Šišinka je vlastně portálem mezi fyzickým a spirituálním světem. Při její aktivaci začne mít člověk pocity euforie a jednoty, které zaplní jeho anebo její mysl. V podstatě nebudete pocit vševědoucnosti.

Aktivace šišinky se dá dosáhnout pomocí jódy, meditace a par dalšími okultními metodami. Když už dojde k její aktivaci, člověk je potom schopný volně cestovat do jiných dimenzí, kterým se někdy říká i astrální projekce či vizualizace na dálku. Pomocí pradávných metod a pokročilých technik dokáže člověk údajně i kontrolovat myšlenky a činy jiných lidí ve fyzickém světě.

Výzkum prováděný v bývalém Sovětském svazu

I když se to zdá neuvěřitelné, bývalý Sovětský svaz, ale i mnohé tajné spolky, poměrně rozsáhle tuto oblast zkoumali. Samozřejmě, zjištěné informace si nechali pouze pro sebe. Důvodem, proč nejsme schopni využívat schopnost svého mozku je množství fluoridu sodného a jiných fluoridů, které konzumujeme na denním pořádku.

Šišinka totiž absorbuje většinu fluoridu sodného, který se dostane do našeho těla. Ten potom šišinku doslova oblbuje a není schopná udržovat v rovnováze hormonální procesy v těle, ani fungovat jako postál do spirituálního světa.

Problémem jsou dva hlavní zdroje fluoridu sodného:

  1. Pitná voda – jde o problém hlavně v USA, Kanadě, Irsku, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu, kde se fluoruje pitná voda z vodovodu. Na Slovensku a v Čechách se pitná voda naštěstí nefluoriduje.
  2. Zubní pasty – téměř každá zubní pasta dnes obsahuje fluorid sodný, který údajně chrání zuby před zub (což je samozřejmě nesmysl – fluór způsobuje dentální fluorozu, zvýšenou lámavost kostí a dokonce i rakovinu).

Takže způsobem, jak se vyhýbat fluoru, je omezit jeho zdroje. U nás je relativní čistit si zuby zubní patnou bez fluoru a vyhýbat se dentálním vodám, které ho také často obsahují.

Nechceme nyní vyznít jako nějací konspirační teoretici, no uvedený stav je důvodem, proč je v součastnosti velké odpojení fyzického světa od světa spirituálního.

Zdroj

Související články

5 komentářů

  1. smutným faktem jest, že výrazným zdrojem fluoridu je černý čaj. často se píše o dávkách násobně vyšších, než kolik vstřebáte dásní ze zubní pasty.

  2. Nekde jsem cetl, na odstranovani fluoridu se da pouzit bor. Pry staci 1/32 az 1/8 kavove lzicky boraxu, akorat nevim, jak dlouho takovou davku brat a zdali je to pravda.

  3. šišinka nefunguje preto že ju aktívne nepoužívame resp. netrénujeme od narodenia , využíva sa len pasívne na riadenie spánkových cyklov, ďalšia vec je že naša psychika by už ani nemusela rozchodiť keby sme začali používať všetky funkcie šišinky takže aj keby ju odvápnime tak by nemusel fungovať vôbec pretože psychika ju zablokuje

  4. Niekoľko mesiacov som používala pastu bez fluoru a výsledkom boli dva kazy. Niekoľko rokov pred tým som nemala jediný kaz a ani problémy so zubami. Teraz už neviem, čomu veriť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkontrolovat také
Zavřít
Tlačítko zpět nahoru