Už dnes Microsoft představí revoluční novinku

Microsoft dnes chystá konferenci v Hollywoodu, na níž by měl představit revoluční novinku. Říká se, že by se mělo jednat o tablet z vlastní dílny, podle nejnovějších informací to ale bude něco jiného.

Několik stránek informovalo o tom, že Microsoft oznámí uvedení nového tabletu poháněného Windows 8, který připravuje spolu s partnerskou společností Barnes & Nobble. Nebyl by to první pokus o tablet se značkou Microsoft. O podobný produkt s názvem Courier se firma pokoušela v letech 2008-2010, mělo se jednat o displej s dvěma dotykovými displeji s operačním systémem Windows 7, no pro neshody mezi představenstvem firmy a nepřipravenosti Windows 7 pro tablety byl tento projekt zrušen přibližně v době uvedení prvního iPadu.

Spekulace ohledně představení nového tabletu podpořilo i tiché a neočekávané oznámení konference, o níž se pozvaní hosté dozvěděli jen minulé úterý, a nespecifikovaný program této události.

Podle nejnovějších informací z webu DowJones se ale firma Barnes & Nobble na konferenci nezúčastní, stejnou zprávu potvrdil i CNET. V tom případě se tedy tabletu od Microsoftu nedočkáme. V posledních dnech se však stále více šeptá o tabletě od partnerské společnosti Nokia, který by měl být designově podobný smartphonu Nokia Lumi. Dokud se tedy konference nezačne, zbývá nám jen přemýšlet nad novinkou, kterou Microsoft představí.

 

Autor: Ozzy

Sdílejte tento článek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *