Internet

RapidShare nabízí nový neomezený účet

Rapidshare logoPo měsíci od uvedení nových podmínek použití služby Rapidshare, které omezily kapacitu účtů na 5 GB, přichází tento filehosting s novým typem účtu, nabízejícím neomezenou kapacitu zdarma.

Při registraci a výběru typu účtu se v těchto dnech objevila nová možnost – tzv. Freedom Account (svobodný účet). Tento typ účtu umožňuje na server nahrát libovolně velké soubory, přičemž jediné omezení představuje (zatím blíže neurčená) rychlost stahování a omezená doba úschovy.

Nový Freedom Account je tak vhodný zejména pro rychlé sdílení souborů s velkou skupinou lidí. V případě, že nahraný soubor nebude stažen alespoň jednou za 7 dní, bude z účtu vymazán a samotný účet bude deaktivován po 90 dnech bez aktivity.

V případě že si za neomezenou dobu úschovy souborů rádi zaplatíte, můžete si i nadále vybrat jednu z různých variant balíku RapidPro, který mimo jiné podporuje i nástroj RapidDrive, který integruje cloudových prostor do operačního systému v podobě virtuálního disku.

Uživatelé prémiových účtů si také mohou přivydělat doporučením služby RapidPro svým známým, přičemž v případě jejich aktivace dostanou provizi (která závisí na hodnotě měsíčního poplatku nového účtu).

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkontrolovat také
Zavřít
Tlačítko zpět nahoru