Nemoci

Lék na rakovinu!

graviolaVelmi slibnou metodou léčby se zatím ukazuje přípravek vyrobený na čistě přírodní bázi, který je prý až 10 – tisíckrát silnější než chemoterapie.

Tím zázračným prvkem má být Anon Ostnatý, plod stromu Graviola, který roste v amazonském pralese. Odborníkům se podařilo dokázat jeho hojivý účinek při všech typech nádorových onemocnění včetně rakoviny prsu, prostaty, plic a tlustého střeva. Tři složky léčivého extraktu jsou pro zpomalování růstu zhoubných buněk několik tisíckrát silnější než Adriamycín, běžně používaný chemoterapeutický lék, přičemž nepoškozuje zdravé buňky.

Důkaz o tom, že Graviola je mocný zabiják zákeřné rakoviny, získali experti už v roce 1976. Tyto fakty však společnosti, které do výzkumu investovali těžké miliardy, roky tajili. Snaží se totiž svoje peníze získat zpět, a to tak, že začnou vyrábět syntetickou verzi přípravku. To se však doposud nepodařilo.

Výzkumy ukazují, že léčba pomocí výtažku ze zázračného stromu nezpůsobuje extrémní nevolnost, ztrátu hmotnosti anebo vypadávání vlasů. Chrání imunitní systém, čím se tělo vyhne smrtelným nemocem.

Kromě pozitivního účinku v boji proti rakovině zabírá Graviola i v případě bakteriálních či plísňových infekcích, parazitním červem, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích a nervových poruchách. Graviolu už po století využívají domorodí indiánští „lékaři“ k léčbě onemocnění srdce, astmatu či problémů s játry a klouby. Nyní záleží jen na tom, jak se k tomu postaví farmaceutické společnosti a či před vlastním výdělkem upřednostní zdraví obyvatelů.

Ještě dodám, že chemoterapie ročně vynese 7 miliard dolarů. Myslíte si, že se farmaceutické firmy vzdají takového výdělku?

Článek převzat a přeložen z: AntiIlumináti a následně doplněn.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru