InternetNávodyTipy a triky

Jednoduché banování ve wordpressu

Kolik lidí znás vlastnili nebo valstní svůj blog nebo web na wordpressu? Myslím,  je spousta lídí co využíva legendární WP. A však když jse potkáte s takovým „chorým blbcem jako je třeba pan Lopata“ řikáte si,  jak se ho elegantně zbavit, aby nespamoval do komentářu a nečetl obsah webu. Samozřejmně existuje mnoho pluginů co vám umožňují zabanovat daného uživatele, ale jak sem tak hledal tak žádnej česky. Proto jsem se rozhodl udělat revoluci a vypustím známý plugin WP-Ban v českém jazyce.

 

Přeloženy texty, přeloženy buttony a poznámky. Ty jistě zkušenější ví jak se obejít bez češtiny, ale ty méně zkušenější těm to jistě velice pomůže.

Nahrajete jako normální plugin. Poté najeďte na položku nastavení v menu, a následně vyberete položku „Ban“. Zde máte vše přeloženo.

Jak zjistit ip dotyčného ? Zde jsou 2 možnosti, jedna je když dotyčný něco okomentuje, nebo když dotyčný vleze na vaší stránku. První možnost není problém, v tomto případě zjistíte z výpisu ip a následně zkopírujete, zabanujete. Druhá možnost je přidat do webu plugin, který vám vypíše seznam ip navštíveného blogu, doporučuji statspress.

Plugin ke stažení  –>ZDE <–

 

Při nalezení nějaké chyby napište do komentářů. Chybu ihned opravím a zveřejním opravenou verzi se záznamem o opravě. 🙂

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkontrolovat také
Zavřít
Tlačítko zpět nahoru