Ze zahraničí

Podvod jménem Obama (2. část)

obama20_sq-6f9b96594e0aed00c1be3884cd0f8266508ee364-s6-c30

Jedná se o sérii 10 článků o Obamovi a jeho nasazení do vlády tajnou světovou vládou. Jde o přepis titulků ze stejnojmenného dokumentu.

Toto je citát Lincolna:

Síly peněz okrádají národ v době míru a kují proti němu pikle v dobách bídy. Jsou despotičtější než monarchie, povýšenější než despocie, sobečtější než byrokracie. V blízké budoucnosti vidím blížit se krizi, která mě znepokojuje a způsobuje, že se třesu o bezpečnost své země. Na trůn byly posazeny korporace. Bude následovat doba korupce a finanční moc nad touto zemí bude usilovat o to, aby prodloužila svou vládu apely na lidské předsudky až dokud nebude bohatství soustředěno v rukou hrstky a republika nebude zničena. Wall Street zničila střední třídu. Takže já vím, jak nepopulární je dnes být viděn pomáhat bankám, speciálně když každý doplácí na jejich špatná rozhodnutí. Ujišťuji vás, že to chápu. Až do zavraždění Kennedyho a začátku války ve Vietnamu, Byly Spojené státy velmi mocným motorem pokroku. Jsou to vraždy, zavraždění Kennedyho a dalších v 60. letech, začátek války ve Vietnamu a začátek absolutní dominance skupin na Wall Street nad všemi ostatními zájmy. O nikoho jiného nejde kromě pánů peněz na Wall Street. A to nyní udělalo ze Spojených států už ne sílu pokroku, ale něco velmi jiného: často sílu destrukce světa. Vojensko-průmyslový komplex ovládl zemi spolu s gangem z Wall Streetu. Pokud se také podíváte na lidi, které dal Obama na seznam pro svou administrativu, je to všechno Wall Street. Jeho vláda je vládou Wall Street a pro Wall Street.

Není tam nikdo z těžkého průmyslu, nikdo z automobilového průmyslu, nikdo ze Silicon Valley, nikdo z petrochemie, nikdo z obrany, nikdo z odborů, žádné ženy, žádní důchodci, nikdo z malých firem, nic! Je to čistý Wall Street. Jediní lidé, kteří mají hlas mezi Obamovými poradci, jsou finanční oligarchové z Wall Street. To je všechno, co tam je. Nikdo jiný nemá pod Obamou žádnou váhu.

Je to nejextrémnější administrativa Wall Streetu, kterou jsme kdy měli. Před svou smrti se prezident Woodrow Wilson omlouval veřejnosti a litoval že byl podveden skupinou mezinárodních bankéřů a finanční systém země padl pod jejich ocelovou pěst za pomoci Federal Reserve Act v r.  1913.

Ať už po tom Vojensko-průmyslový komplex touží nebo ne, potenciál katastrofálního vzestupu pošetilé moci existuje a bude trvat. Dwight D. Eisenhower. Varoval lidi, že Vojensko-průmyslový komplex začíná ovládat zemi. Jen tři roky po tom, co prezident Eisenhower opustil úřad, jeho prorocké varování před hrozbou, kterou Vojensko-průmyslový komplex představuje pro náš systém vlády, došlo na jeho slova. Prezident John F. Kennedy rozhněval celou tu síť elity. Kennedy byl nasazen jako někdo, o kom se předpokládalo, že bude loutkou. Myslelo se, že jeho pronacistický otec, Joseph P. Kennedy,  podloudník a spekulant, zajistí, že Kennedy bude poslouchat na slovo  establishment. Mysleli, že Kennedy je sexuální maniak, který může být tím vším manipulován,

ale ukázalo se že osobním utrpením Kennedy odhalil osobní smysl, což šlo dále, než být jen loutkou, a začal přemýšlet o věcech jako ekonomická obnova, světový mír, mít kosmický program, udělat smlouvy se Sověty, omezit Federální rezervní systém, a celou sérii dalších věcí. Dekret číslo 1110, podepsaný prezidentem Kennedym, započal proces zrušení soukromého Federálního rezervního systému. Kennedy také tlačil na skutečnou reformu občanských práv a započal proces stahování vojsk z Vietnamu. Naposledy, kdy jsme měli skutečného prezidenta, to bylo za Kennedyho. Oligarchové provedli rychlou a rozhodnou akci. Když se Kennedy pokusil dostat vládu zpět z rukou těch loupežníků, byl brutálně zavražděn. Vzkaz budoucím americkým prezidentům a politikům na celém světě byl jasný, „Dělejte, co se vám říká, nebo je po vás.“ John Fitzgerald Kennedy byl posledním skutečným prezidentem Spojených států, a dokud nebudou globalisti odstaveni od moci, nebudeme mít nikdy žádného skutečného. Tou věcí, kterou si musíte zapamatovat o americkém prezidentovi, je to, že je to funkce loutky. Bude to automaticky funkce loutky. Myšlenka, že Obama je někdo, kdo přijde a bude uplatňovat skutečnou autoritu, Když byl jasně vybrán a dostal vše, co má, od těchto finančníků? Presidenti jsou nyní jen o málo víc než výkladní skříní korporací, kteří na sebe poutají všechnu politickou pozornost zatímco ti, co to ovládají, zůstávají ve stínu a mimo veřejnou kontrolu.

Hip-Hopová ikona KRS One není znám pouze prodejem miliónů alb. Vede neúnavnou křížovou výpravu proti násilí mládeže a byl silným hlasem pro lidská práva. Když to všechno měli předtím pod kontrolou, tak proč si myslíte, že to už nemají pod kontrolou teď? Tato země byla na pokraji revoluce.

A dali tam nahoru toho černocha. A teď jsme takovýhle. Dávají mu peníze. Dávají mu kontakty. Dají mu podvod s volbami. Dají mu ty mediální děvky. Dají mu ty blbce. Dokonce mají volené představitele, kteří vyhrožují, že lidi zavřou pokud budou na veřejnosti kritizovat Obamu. Tohle vše je znakem loutky – a znamená to, že je to loutka. Vlastně více loutka, než kdokoli jiný. Víc loutka, než by byla paní Clintonová. Dokonce víc loutka, než McCain. Je to největší loutka, kterou jsme měli – určitě od dob Jimmy Cartera. Dají Novému Světovému Řádu tvářičku černocha a všichni jsou spokojený.

KRS tohle nežere. Ve skutečné mocenské struktuře slouží prezident Vojensko-průmyslovému komplexu, vlastní ho mezinárodní bankéři. Když je revoluce, populace pouze sesadí premiéra, nebo prezidenta. Ale ta elita zůstává u moci, protože veřejnost nikdy neví, kdo je skutečný nepřítel.

V Evianu ve Francii v r. 1991, na setkání Bilderberg Group, definoval David Rockefeller, špička světové vlády, Nový Světový Řád jako systém světové vlády která slouží mezinárodní bankovní elitě. Po desetiletí média vlastněná bankéři útočila na každého, kdo si troufl varovat veřejnost, že diktátorskou světovou vládu jí dávají dohromady přímo pod jejím nosem, a že národní suverenita je úmyslně ničena. A nyní, po letech zapírání média a sami elitáři hrdě ohlašují, že nejen že je světová vláda skutečná, ale že je to odpověď na finanční krizi, kterou pečlivě připravili. Najednou nám Wall Street Journal říká, že Severoamerická Unie je tady a že zbavit se dolaru ve prospěch společné měny s Kanadou a Mexikem je dobré. Financial Times v Londýně, které vydává člen Bilderberg Group,

vykřikují, že diktátorská světová vláda byla držena ve stínu pro naše vlastní dobro a že je nyní čas, aby se vynořila zpoza opony národní bezpečnosti. Šéf personálu Bílého domu Rahm Emmanuel řekl na kameru že nemohou nechat krizi nevyužitou. Nikdy se nechce nechat vážná krize bez využití.

A co tím myslím je, že je to příležitost dělat věci, které byste předtím mysleli, že je není možné dělat.

A Henry Kissinger, který dal Barackovi Obamovi jeho první práci po škole, řekl na celonárodní televizi, že ekonomický kolaps je skvělou příležitostí k nastolení Nového Světového Řádu. A pokračoval, že Barack Obama je skvělou osobou, jak to prodat světu a může dát nový impuls americké zahraniční politice, částečně proto, že jeho přijetí je tak výjimečné na celém světě. Myslím, že jeho úkolem bude dát dohromady celkovou strategii pro Ameriku – v této době, kdy může být skutečně vytvořen Nový Světový Řád. Je to velká příležitost, není to jen krize. V červnu 2006, se náš tým vydal do Ottawy v Kanadě, abychom získali informace o agendě vlády stínů pro nadcházející roky. Myslím, že je to královna. Investigativní novinář a autor bestsellerů Daniel Estulin sledoval Bilderberg group více než 16 let. Jeho informátoři uvnitř Bilderberg ho informovali, že elity plánují nejdříve vyšroubovat ceny ropy k 150$ za barel, nepředstavitelné v r. 2006. Rovněž informoval, že poté, co bude střední třída vtažena zpět na burzu, skupina zničí trh sub-prime hypoték a důvěru veřejnosti. Jo, jedna z věcí které, jak víte, jsme dostali z ranní konference byla o energetické krizi, ceně ropy. Toto odpoledne konference, která začala  kolem 16:00 nebo 16:30, tak tam mluvili o tom – jeden americký delegát

(Nebylo řečeno, kdo to přesně byl) a mluvil o starostech, které mají američtí občané  jak víte, s cenami domů, které jdou dolů. Takže své peníze neinvestují. Takže to co potřebují je vytvořit iluzi, že všechno jde dobře. Takže co se chystají udělat během příštího roku, roku a půl, je shodit trh zpět do čísel r. 1998-1999. Chtějí všechny malé nechat investovat všechny peníze, které mají, a to bude ta chvíle, kdy hodlají odstartovat pád ekonomiky na dno. Potřebují zničit ekonomiku, protože jak máme málo ropy, když lidi necestují (přinejmenším to je to co říkají), když lidi necestují, když lidi nemají peníze tak necestují, takže neutratí tolik peněz, což znamená, že se nespotřebuje tolik ropy a plynu.

To je plánované odpolední sezení. Takže jak tento zdroj, myslím je to takové dětské hřiště, takže vy máte tento zdroj je to. No, ve skutečnosti jsou tam dva lidé, kteří jsou členy Bilderberg club. Jsou to současní členové, kteří jsou členy Bilderbergského klubu, kteří po léta a léta, přijížděli a účastnili se všech rozhovorů. Vždycky byli velice přesní, vždycky. A minulý rok říkali, že ceny ropy půjdou na 150.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tlačítko zpět nahoru